EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sabri Paşayiğit yeni projeleri için Al Qandeel ile el sıkıştı

Sabri Paşayiğit, Körfez bölgesinin en büyük gayrimenkul firmalarından Al Qandeel ile Umman’da hayata geçirilecek yeni proje için anlaştı.

Dubai Cityscape Fuarı’nda Körfez bölgesinde faaliyet gösteren firmalarla bir araya gelen Sabri Paşayiğit Design Office, Birleşik Arap Emirlikleri ve Körfez hattına imzasını atacak.

Türkiye’den Azerbaycan’a, Umman’a kadar birçok noktada onlarca proje geliştiren Sabri Paşayiğit, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı Dubai Cityscape’te uluslararası alanda faaliyet gösteren gayrimenkul firmalarıyla buluştu.

"Körfez bölgesinin müteahhitleri Tükiye'yi yakından takip ediyor"

Dubai Cityscape Fuarı’nda Körfez bölgesinden iki firmayla önemli anlaşmalara imza atan SPDO Kurucusu Sabri Paşayiğit, “Birleşik Arap Emirlikleri ve Kuveyt, Katar gibi körfez hattında faaliyet gösteren firmalar Türkiye’deki projeleri ve inşaat sektörünü yakından takip ediyor. Müteahhit firmalarımızla da ortak projeler geliştiriyorlar. Bununla birlikte bizim projelerimizi de araştırıp standımızı ziyaret eden firmalar oldu. Bu firmalardan ikisi ile el sıkıştık ve Körfez bölgesinde iki önemli projeye imzamızı atacağız. Projelerden biri Körfez bölgesinin önde gelen gayrimenkul geliştiricilerinden Al Qandeel grubunun Umman’daki projesi olacak. Aynı bölgeden görüşmelerimizi sürdürdüğümüz farklı gruplar da var. Karşılaştığımız bu ilgiye açıkçası şaşırdık ama ülkemizin ve sektörümüzün itibarının bu noktaya gelmiş olması da bizi gururlandırdı.” dedi.

"Türklerin geliştirdiği projeleri son derece başarılı buluyoruz"

Al Qandeel Real Estate Haitham Al-Lawati, “Türkiye’nin inşaat sektöründe kat ettiği yol inanılmaz. Bugün oldukça başarılı projelerle karşılaşıyoruz. Uzun zamandır Türkiye’den mermer ithal ediyoruz ve düzenli bir ticaretimiz var. Türk müteahhitlerle iş birliği yapan dostlarımız da var. Mimari anlamda da son derece başarılı projeler geliştiriyorlar. Biz de Türkiye’deki projelerini yakından takip ettiğimiz ve son derece başarılı bulduğumuz Sabri Paşayiğit ile Umman’daki projemiz için anlaştık. Eminiz ki bu projemizle güzel bir iş birliğinin temellerini atacağız ve diğer projelerimizde de bu birliktelik devam edecek.” dedi.