Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Royal Marin Business Center lokasyonuyla dikkat çekiyor

Royal Group'un Kartal'da inşa ettiği Royal Marin Business Center, D100 karayolu üzerinde sahil şeridine, hastanelere, okullara ve AVM'lere yakın bir konumda yükseliyor.

Royal Group'un Kartal'da geliştirdiği Royal Marin Business Center projesi 32 metre yüksekliği, 51 metre uzunluğu ve 28 metre genişliğinde tasarlanıyor. 6 katlı tek bloktan oluşan projede ofislerin tavan yükseklikleri ise zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3.5 metre olarak dizayn ediliyor.

Yaklaşık 2 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen Royal Marin Business Center'da toplam 7 bin metrekarelik inşaat alanı bulunuyor. Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor. Projenin bodrum katında, diğer katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.

D100 karayolu üzerinde yapılandırılan Royal Marin Business Center; kara, deniz ve hava ulaşım noktalarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Metro istasyonunun yanı başında yükselen projeden;sahil şeridine, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine de kolaylıkla ulaşmak mümkün.