Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Royal Marin Business Center lokasyonuyla dikkat çekiyor

Royal Group'un Kartal'da inşa ettiği Royal Marin Business Center, D100 karayolu üzerinde sahil şeridine, hastanelere, okullara ve AVM'lere yakın bir konumda yükseliyor.

Royal Group'un Kartal'da geliştirdiği Royal Marin Business Center projesi 32 metre yüksekliği, 51 metre uzunluğu ve 28 metre genişliğinde tasarlanıyor. 6 katlı tek bloktan oluşan projede ofislerin tavan yükseklikleri ise zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3.5 metre olarak dizayn ediliyor.

Yaklaşık 2 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen Royal Marin Business Center'da toplam 7 bin metrekarelik inşaat alanı bulunuyor. Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor. Projenin bodrum katında, diğer katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.

D100 karayolu üzerinde yapılandırılan Royal Marin Business Center; kara, deniz ve hava ulaşım noktalarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Metro istasyonunun yanı başında yükselen projeden;sahil şeridine, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine de kolaylıkla ulaşmak mümkün.