EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Royal Marin Business Center lokasyonuyla dikkat çekiyor

Royal Group'un Kartal'da inşa ettiği Royal Marin Business Center, D100 karayolu üzerinde sahil şeridine, hastanelere, okullara ve AVM'lere yakın bir konumda yükseliyor.

Royal Group'un Kartal'da geliştirdiği Royal Marin Business Center projesi 32 metre yüksekliği, 51 metre uzunluğu ve 28 metre genişliğinde tasarlanıyor. 6 katlı tek bloktan oluşan projede ofislerin tavan yükseklikleri ise zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3.5 metre olarak dizayn ediliyor.

Yaklaşık 2 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen Royal Marin Business Center'da toplam 7 bin metrekarelik inşaat alanı bulunuyor. Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor. Projenin bodrum katında, diğer katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.

D100 karayolu üzerinde yapılandırılan Royal Marin Business Center; kara, deniz ve hava ulaşım noktalarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Metro istasyonunun yanı başında yükselen projeden;sahil şeridine, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine de kolaylıkla ulaşmak mümkün.