EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Royal Group, Kartal'ı baştan yaratacak

Royal Group, ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla birlikte konut yatırımcısının gözdesi haline gelen Kartal'da, 5 yıl içerisinde 1 milyar TL'lik yatırım yapmayı hedefliyor.

Önümüzdeki günlerde 5 yeni projeye start vermeye hazırlanan Royal Group, 3 yıl içerisinde 2 bin konuta imza atmaya hazırlanıyor. 5 yıllık süre içerisinde bölgeye 1 milyar TL'lik yatırım yapacaklarını açıklayan Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli, inşaatı devam eden projelerinde de satışların sürdüğünü belirtti. Çehreli, "Satışa çıktığımız bir diğer projemiz olan Royal Garden Kartal Residence’da da hem satış hem de inşaat tüm hızıyla devam ediyor. Yeni projelere start vermek için çalışmaları hızlandırdık. Projelerimiz yine Kartal’da yükselecek. Çünkü bölgenin hem deniz hem de Aydos Ormanları’ndan gelen temiz bir havası var. Ulaşım kolaylıkları da konut alıcısının dikkatini çekiyor. Bölgede teleferik ve havaray ulaşımı da bulunuyor. Kartal dönüşüyor ve İstanbul’daki projelerin yüzde 70’inin denizden uzak olması bölgeyi cazip kılıyor" dedi.

İki yeni projenin detayları belli oldu

Royal Group'un hayata geçireceği 5 yeni projeden ilk satışa çıkacak olan Royal Tria'da 200 konut yer alacak. Şirketin 2016 son çeyreğinde satışlarına başlayacağı Royal Garden Yakacık projesinde ise 250 konut yer alacak. Royal Group'un detayları açıklanmayan diğer 3 projesinden biri ise ofis projesi olarak yükselecek.

Anadolu yakasında butik projelere de hayat verecek olan Royal Group, Maltepe'de 32 konutluk, Kartal'da 126 konutluk iki yeni projeye daha başlayacak. Ticari birimlerin yer aldığı Marin Royal projesi ise Kartal-Pendik sınırında yükselecek.