EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Royal Garden'da teslime sayılı günler kaldı

Royal Group tarafından İstanbul'un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Kartal'da inşa edilen Royal Garden projesinde teslimlere 31 Aralık'ta başlanacak.

Royal Group'un Kartal'da inşa ettiği Royal Garden projesi yüksek yatırım değeri sunarken aynı zamanda prestijli bir yaşam vadediyor. Satışların yüzde 70’inin tamamlandığı projede anahtar teslim tarihi ise 31 Aralık. 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde yükseliyor. 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan projenin yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılıyor. Royal Garden Kartal Residence'da büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler bulunuyor. Tüm dairelerde geniş teras ve balkonlara yer verilen Royal Garden Kartal projesinde dairelerin net tavan yüksekliği 3.5 metre olarak tasarlanıyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Royal Garden Kartal’da; bisiklet, yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları da bulunuyor. Bunun yanında dört mevsim kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna, buhar odaları ile adeta beş yıldızlı termal otel konforu sunuyor.

Yatırımcısına trafikten uzak bir yaşam vadeden Royal Garden projesi; E-5’e ve sahil yoluna da oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor. Çevresinde çok sayıda hastane, okul ve alışveriş merkezi bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre mesafede yer alıyor.