EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Royal Garden Yakacık için ön talep toplanıyor

Royal Group tarafından Kartal Yakacık'ta konumlandırılacak olan Royal Garden Yakasık projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Anadolu yakasının göz bebeği Kartal'da konumlandırdığı Royal Garden Kartal projesinde satışlara tüm hızıyla devam eden Royal Group, yeni projesi Royal Garden Yakacık için çalışmalara başladı. Kartal'ın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Yakacık'ta 11 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Royal Garden Yakacık projesi için ön talep toplanmaya başlandı.

Satışlarına 2017'nin son günlerinde başlanması planlanan Royal Garden Yakacık projesinde toplam 242 konuta yer veriliyor. 5 bloktan meydana gelen projede; alanları 125 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubles tipinde dairelere yer alıyor. Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Royal Garden Yakacık'ta konutların yanı sıra ticari birimler de bulunuyor.

70 milyon TL yatırımla inşa edilecek olan Royal Garden Yakacık projesi; E-5'e 1,1 kilometre, sahil yoluna 2,5 kilometre, TEM'e 1 kilometre, Kadıköy'e 20 kilometre, Altunizade'ye 20 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 22 kilometre, Kozyatağı'na 20 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 32 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 kilometre, metroya 1 kilometre, İDO'ya ise 2,5 kilometre mesafede yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.royalgardenyakacik.com adresinden ya da 444 5 795 numaralı telefondan erişilebiliyor.