EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Royal Garden projesi Kartal’da yükseliyor

Royal Group tarafından İstanbul’un Kartal lokasyonunda hayata geçirilen Royal Garden projesi 180 milyon TL yatırım bedeline sahip.

13 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan Royal Garden projesi 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde yükseliyor. Royal Group tarafından 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projenin yüzde 80’lik kısmı yeşil alanlardan oluşuyor.

Royal Garden Kartal Residence'da büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde 400 daire yer alıyor.

Aralık 2017’de teslim edilecek

Royal Garden Kartal’da çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları, yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna ve buhar odaları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Kartal’da yer alan proje, E-5’e ve sahil yoluna da oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. Çevresinde çok sayıda hastane, okul ve alışveriş merkezi bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre mesafede yükseliyor. Royal Garden projesinin teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak açıklandı.