EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Royal Garden Kartal'da kampanyadan yararlanmak için son günler

Royal Group tarafından Kartal'da inşa edilen Royal Garden Kartal projesinde başlatılan sonbahar kampanyasından yararlanmak için son gün 15 Eylül.

Royal Group tarafından 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Royal Garden Kartal projesi 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok halinde inşa ediliyor. 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde konumlanan projenin yüzde 80’inin yeşil alandan oluşuyor. Toplam 400 daireden meydana gelen projede büyüklükleri 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler bulunuyor.

Royal Garden Kartal'da 1+1 daireler 413 bin TL, 2+1 daireler 562 bin TL, 3+1 daireler ise 808 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. Projede sonbahara özel başlatılan kampanya kapsamında, yatırımcılara yüzde 15+5 oranında indirim fırsatı sunuluypr. Peşin alımlarda geçerli olan kampanya 15 Eylül'e kadar geçerli olacak.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Royal Garden Kartal’da; bisiklet, yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları da bulunuyor. Bunun yanında dört mevsim kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna, buhar odaları da yer alıyor.

E-5’e ve sahil yoluna oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna ise 3.5 kilometre uzaklıkta bulunan Royal Garden Kartal projesi; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre mesafede konumlandırılıyor.