EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Royal Garden Kartal'da bayrama özel yüzde 20 indirim

Royal Group imzasıyla Kartal'da yükselen Royal Garden Kartal projesinde bayrama özel başlatılan kampanya kapsamında yüzde 15+5 indirim imkanı sunuluyor.

Royal Group'un 180 milyon TL yatırımla 13 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa ettiği Royal Garden Kartal projesinde 400 daireye yer veriliyor. 22 ve 30 katlı iki blok halinde yükselen Royal Garden Kartal projesinin yüzde 80'i yeşil alanlardan oluşuyor. 11 bin 500 metrekarelik kısmı peyzaja ayrılan Royal Garden Kartal'da büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipleri bulunuyor.

Royal Garden Kartal'da bayrama özel başlatılan kampanya kapsamında peşin alımlara özel yüzde 15+5 oranında indirim imkanı sunuluyor. Yüzde 70'inin sahiplerini bulduğu projede; 1+1 daireler 413 bin TL'den, 2+1 daireler 562 bin TL'den, 3+1 daireler ise 808 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında bisiklet, yürüyüş ve koşu yolları, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları ve konutlara özel barbekü alanları bulunuyor. Bunun yanında dört mevsim kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA Üniteleri, Türk hamamı, sauna, buhar odaları ile adeta beş yıldızlı termal otel konforu sunuyor.

Lokasyon olarak İstanbul’un büyüyen merkezi Kartal’da yer alan proje, E-5’e ve sahil yoluna oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3,5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Çevresinde çok sayıda hastane, okul ve alışveriş merkezi bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre mesafede yer alıyor.