EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Royal Garden Kartal projesi Aralık 2017’de teslim edilecek

Royal Group güvencesiyle Anadolu Yakası’nın Kartal lokasyonunda hayata geçirilen Royal Garden Kartal projesi 2017’nin son çeyreğinde teslim edilecek.

İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da konumlanan Royal Garden Kartal projesi 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Royal Group tarafından 180 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 22 ve 30 kattan oluşan iki farklı blok şeklinde dizayn ediliyor.

Royal Garden Kartal projesinde büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e farklı tiplerde rezidans daireler yer alıyor.

Royal Garden Kartal’da; çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanları, dinlenme locaları, bisiklet yolu, koşu yolu, yarı olimpik yüzme havuzu, kadın ve erkeklere özel SPA, Türk hamamı, sauna, buhar odaları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Mutlu bir yaşam sunmak için çalışmaların yoğun olarak devam ettiği projede 1+1 den 5+1 e kadar tüm dairelerde geniş teras ve balkonlara yer veriliyor.

Kartal’da yer alan proje, E-5’e ve sahil yoluna da oldukça yakın, metro istasyonuna ve TEM bağlantı yoluna 3.5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 22 kilometre uzaklıkta bulunuyor.