EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Roya Nova Rezidans’ta bayram fırsatı: Yüzde 20 indirim!

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi bünyesinde konumlanan Roya Nova Rezidans projesinde Kurban Bayramı’na özel yüzde 20 indirim imkânı sunuluyor.

Kurban Bayramı kampanyalarına birçok sektör olduğu gibi konut sektörü de dahil oldu. Son yıllarda iyice yaygınlaşan bayram dönemine özel konut kampanyalarına Roya Nova Rezidans projesi de dahil edildi.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir ilçesinde inşası devam eden uluslararası finans merkezi bünyesinde yaşama kazandırılan Roya Nova Rezidans projesi Roya Yapı imzasını taşıyor. Sektörün lider isimlerinden Roya Yapı güvencesiyle yaşama kazandırılan Roya Nova Rezidans projesinde Kurban Bayramı’na geliştirilen kampanyasında konut alımlarında yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor.

Roya Nova Rezidans projesinde 1+0’dan 2+1’e kadar farklı daire planlarına yer veriliyor. Konut fiyatlarının 285 bin TL’den start aldığı projede anahtar teslimlerinin ise 2019 yılında gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Kurban Bayramı’na özel olarak geliştirilen kampanya kapsamında Roya Nova Rezidans projesinden yüzde 20 indirim konut satın alınabiliyor.

Roya Nova Rezidans projesinde toplam 251 adet konut ve konutların yanı sıra 4 adet de ticari üniteye yer veriliyor. Roya Yapı Roya Nova Rezidans projesinde yer alan konutların fiyatları 285 bin TL’den başlangıç göstererek 637 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Roya Nova Rezidans güncel fiyat listesi

Roya Nova Rezidans projesinde yer alan dairelerin planları ve fiyat listesi ise şu şekilde:

  • Stüdyo daireler 285 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 1+1 daireler 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 2+1 daireler ise 637 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin karşısına çıkıyor.

Anahtar teslimlerinin 2019 yılı içerisinde başlaması hedeflenen Roya Nova Rezidans projesi;15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı gibi önemli yerlere erişen ulaşım ağının üzerinde yer alıyor. Ayrıca Roya Nova Rezidans projesi metro ve otobüs duraklarına da yakın konumda yükseliyor.

Roya Nova Rezidans projesinin ayrıcalıkları hakkında önemli bilgiler veren Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat,“Yatırımcılarımızdan gelen taleple biz de Kurban Bayramı’nda yüzde 20 indirim sunma kararı aldık. Küresel ölçekte yaşanan ekonomik sıkıntıların yarattığı olumsuzluklar, yükselen döviz fiyatları ve faiz oranları karşısında sunduğumuz bu indirimle hem yatırımcılarımız hem de Türkiye ekonomisi kazanacak’’ şeklinde konuştu.