EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Route İstanbul'da satışlar devam ediyor

Özyazıcı İnşaat'ın İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Ataköy'de inşa ettiği Route İstanbul projesinde daireler 570 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini arıyor.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden bölgelerinden Ataköy'de yükselen Route İstanbul projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Uzun bir süre ön talep toplanan proje yatırımcılardan büyük ilgi gördü. "Dikkat kazanç" sloganıyla lanse edilen Route İstanbul'da daireler 1+1 ve 2+1 tiplerinde tasarlandı. Toplamda 302 dairenin yer aldığı projede 20 adet bağımsız ticari birime de yer veriliyor.

Daire büyüklüklerinin 75 metrekare ile 120 metrekare arasında değiştiği Route İstanbul'da 1+1 daireler 570 bin TL'den, 2+1 daireler ise 870 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor. Metrekare birim fiyatlarının 7 bin 500 TL'dne başladığı projeden banka kredisiyle kolayca daire sahibi olunabiliyor.

Yüzde 1 KDV oranı ayrıcalığıyla satışa sunulan Route İstanbul projesi E-5 Otoyolu'nun hemen yanında, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 2 dakika mesafede uzaklıkta yükseliyor. İki bloktan oluşan projenin teslimlerine Eylül 2018'de başlanması hedefleniyor. Özyazıcı İnşaat'ın Ataköy'de inşa ettiği ikinci proje olan Route İstanbul, metro, metrobüs ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.