EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Route İstanbul'da metrekare birim fiyatları 7 bin 500 TL

Lokasyonu sebebiyle yatırımcılarına yüksek prim vadeden Route İstanbul projesinin satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Projede fiyatlar 570 bin TL'den başlıyor.

Atatürk Havalimanı’nın, İFM ve CNR Expo Fuar merkezleri, Dünya Ticaret Merkezi ile Kültür Üniversitesi’nin yanı başında yükselmesi sebebiyle yatırımcısına yüksek prim vadeden Route İstanbul'da 302 konut ve 20 ticari ünite bulunuyor. Şehrin en lüks semtlerinden biri olan Ataköy'de hayata geçirilen Route İstanbul projesi KDV oranının yüzde 1 olmasıyla da yatırımcıya büyük bir avantaj sunuyor.

Satışlarına geçtiğimiz günler başlanan Route İstanbul'da alanları 75 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede 1+1 daireler 570 bin TL'den, 2+1 daireler ise 880 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Özyazıcı İnşaat'ın bölgedeki ikinci projesi olarak yükselen Route İstanbul şehrin önemli alışveriş merkezleri ve üniteversite kampüslerinin de oldukça yakınında yer alıyor. Route İstanbul’da teslimlerin ise 2018’in Eylül ayında başlaması planlanıyor.