EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Rotamavi'de yüzde 5 peşinatla 60 ay vade farksız taksit fırsatı

APG İnşaat imzasıyla Anadolu yakasının incisi Kartal'da yükselen Rotamavi Kartal projesinde avantajlı ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.

Arkon İnşaat’ın sahibi Murat Kalsın, Ferhat Kalsın ve Serhat Kalsın’ın girişimiyle kurulan APG İnşaat'ın Kartal'da konumlandırdığı ilk projesi Rotamavi Kartal'da inşaat çalışmaları sürüyor. Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 62 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Toplamda 188 konut ve 5 ticari birimin bulunduğu projede bahçeli büyük teraslı daireler ile özel loft daireler de yer alıyor.

Tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapacağı öngörülen proje, 120 milyon TL'lik yatırımla yükseliyor. Yatıırmcılarına sunduğu Adalar ve deniz manzarasının yanı sıra E-5 Otoyolu’nun yakınında ve TEM – Samandıra Kartal bağlantı yolu üzerindeki konumu ile dikkat çeken Rotamavi projesinde yüzde 5 peşinat ve 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanından yararlanılabiliyor. Sıfır faizle 60 ay ya da 0,45 faiz oranıyla 120 ay faiz imkanının da bulunduğu projede KDV oranı ise yüzde 1.

Sosyal donatı alanları arasında peyzajlı dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, fitness salonu, açık yüzme havuzu ve piknik alanının yer aldığı Rotamavi Kartal projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.rotamavi.com adresinden ya da 444 28 78 numaralı telefondan erişilebiliyor.