EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Rotamavi Kartal teslime hazırlanıyor

APG İnşaat imzasıyla Kartal'da konumlandırılan Rotamavi Kartal projesinde teslimlere Eylül ayında başlanması planlanıyor. Projede satışlar devam ediyor.

APG İnşaat'ın ilk projesi olarak Kartal Yakacık'ta 6 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Rotamavi projesinde toplam 188 konut ve 5 ticari birime yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen projede alanları 62 metrekare ile 347 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Eylül ayında teslimlerine başlanacak olan Rotamavi Kartal projesinde 1+1 daireler 354 bin TL'den, 2+1 daireler 540 bin TL'den, 3+1 daireler ise 814 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabilen proje tamamlandığında dairelerin minimum yüzde 30 oranında prim yapacağı öngörülüyor.

E-5'in yakınında, TEM-Samandıra-Kartal bağlantı yolu üzerinde yer alan Rotamavi Kartal projesinin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası ve kapalı otopark yer alıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.rotamavi.com adresinden ya da 444 28 78 numaralı telefondan erişilebiliyor.