EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Rotamavi Kartal Eylül 2017'de teslim edilecek

APG İnşaat tarafından hayata geçirilen Rotamavi Kartal projesinin teslim tarihi Eylül 2017 olarak açıklandı.

APG İnşaat Yatırım A.Ş. öncülüğünde yükselen Rotamavi Kartal projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri bulunuyor. Proje kapsamındaki daireler 320 bin TL ile 733 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Rotamavi Kartal projesi; D100 karayolu 1 kilometre, Katal Samandra Bağlantı yolu 1,1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ataşehir Finans Merkezi 11 kilometre, TEM 7 kilometre, Kadıköy’e ise yalnızca 16 kilometre mesafede yer alıyor.

Proje içinde fitness salonundan piknik alanına, peyzajlı dinlenme alanından çocuk oyun alanına, eğlenceden dinlenmeye kadar her şey bulunuyor.

Metrekare fiyat 3 bin 900 TL

Projenin çevresinde sadece 25 km ve Alışveriş yapmaları ve rahatça vakit geçirmeler için Bağdat Caddesi sadece 20 dakika uzaklıkta. Bunun yanı sıra konut alıcıları gitmek istedikleri yerlere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilir.

Ortalama metrekare fiyatı 3 bin 900 lira olan projede yer alan daire fiyatları 320 bin TL’den başlayıp 733 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

“Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” kampanyasından yola çıkan Rotamavi Kartal projesinde 20 yıla varan vade imkanı sunuluyor. Projenin ise Eylül 2017’de teslim edilmesi öngörülüyor.