EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Rose Garden Kavaklı’da teslimler Ocak 2018’de yapılacak

Gül İnşaat tarafından İstanbul’un Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirilen Rose Garden Kavaklı’da daireler Ocak 2018’de teslim edilecek.

Gül İnşaat imzasıyla İstanbul Beylikdüzü’nde yükselen Rose Garden Kavaklı projesi 4 blokta 126 daireden meydana geliyor. Rose Garden Kavaklı'da 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede 2+1 daireler 123 ile 135 metrekare, 3+1 daireler 165 metrekare, 4+1 daireler ise 190 metrekare büyüklüğe sahip. Projede ayrıca 35 adet ticari ünite bulunuyor. Rose Garden Kavaklı’da ev fiyatları 440 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul’un en hızlı gelişen lokasyonlarından Beylikdüzü’nde inşa edilen Rose Garden Kavaklı projesinde 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmedi. Proje toplam 126 daireden oluşuyor. Blokların alt kısmında yer alan ticari ünitelerin ise hem bölge halkının hem de site sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap vermesi bekleniyor. Proje kapsamındaki daireler 3. kattan itibaren deniz manzarasına sahip. Rose Garden Kavaklı projesinde teslimlerin Ocak 2018’de yapılması planlanıyor.

Rose Garden Kavaklı projesi Marmara Park AVM ve Migros'a 4 kilometre, Medilife Hastanesi'ne 3,5 kilometre, Beylikdüzü Belediyesi'ne 3 kilometre, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne 10 kilometre, İstanbul Gelişim Üniversitesi'ne 6 kilometre, metrobüse ise 3,5 kilometre mesafede yükseliyor.