Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Rönesans Gayrimenkul'ün yeni projesi satışa çıkmak için gün sayıyor

Rönesans Gayrimenkul'ün Kartal'da hayata geçireceği yeni projesinin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor. Projenin detayları henüz açıklanmadı.

Rönesans Gayrimenkul'ün yeni projesi Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal'da hayata geçiriliyor. Satışa çıkmak için gün sayan projede toplam 227 konut bulunuyor. 41 bin 725 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projenin adının da yakında açıklanması bekleniyor. Alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu projede toplam kiralanabilir alan 56 bin metrekare olarak açıklanıyor.

Daire fiyatlarının ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer veriliyor. Maltepe Park AVM'ye komşu konumda bulunan proje Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Adliye Sarayı ile D-100 karayoluna oldukça yakında yer alıyor.

Sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark ve sauna yer alıyor. İnşaat çalışmalarının devam ettiği projede teslimlerin 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor.