Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
2 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Robbie Williams’tan eşine Valide Sultan Dairesi hediyesi

İngiliz şarkıcı Robbie Williams, üçüncü kez anne olan Ayda Field için Topkapı Sarayı’ndaki Valide Sultan Dairesi’nin benzerini, Kaliforniya’daki malikanesine inşa ettirdi

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams, üçüncü kez anne olan Türk asıllı oyuncu Ayda Field için tarihi bir hediye yaptırdı. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; Robbie Williams, Topkapı Sarayı’ndaki Valide Sultan Dairesi’nin benzerini, Kaliforniya’daki malikanelerine inşa ettirdi.

UNUTULMAZ BİR HEDİYE İÇİN KOLLARI SIVADI

2010 yılında hayatlarını birleştiren çiftin mutluluğu geçen ay dünyaya gelen “Colette” ismini verdikleri kız çocuğuyla taçlandı. Eşine unutulmaz bir hediye vermek isteyen Robbie Williams, rotasını Topkapı sarayına çevirdi. Williams, Kaliforniya’da Beverly Hills’te yer alan malikanesinin bir odasına Valide Sultan Dairesi'nin aynısını yaptırmak için kolları sıvadı.

TOPKAPI SARAYI’NDA İNCELEMELER YAPTIRDI

Williams, 12 kişilik bir ekibin, Sultan III. Murad'ın annesi Nurbanu Sultan için yaptırdığı ve 18. yüzyılın sonlarına doğru Sultan III. Selim'in ikinci bir kat eklettirdiği Valide Sultan Dairesi için Topkapı Sarayı'nda incelemeler yaptırdı.

1 MİLYON DOLARA MÂL OLDU

Ayda Field’in gördüğünde hayran kaldığı Valide Sultan Dairesi'ni yaptırmaya karar veren Williams, bunun için toplam 1 milyon dolar harcadı.