Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

River Exclusive'deki lüks villalarda teslimler için geri sayım başladı!

Efser Yapı tarafından İzmir’in Urla bölgesinde yaşama geçirilen River Exclusive konut projesinde Eylül 2018 teslimli villalar 1 milyon 650 bin TL’den başlıyor.

Türkiye’nin en yaşanılası şehirleri arasında yer alan İzmir’in gözde ilçesi Urla’da Efser Yapı kalitesi ve güvencesiyle sektöre kazandırılan River Exclusive projesinde 4+1 kat planında tasarlanan 245 metrekare büyüklüğünde villa seçeneklerine yer veriliyor.

Akıllı ev sistemleri ile donatılan lüks projede yer alan villa seçeneklerinin fiyatları ise 1 milyon 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor.
Tamamı 4+1 kat planında ve 245 metrekare büyüklüğünde tasarlanan villa seçenekleri Eylül 2018 tarihinde teslim edilecek. Projeden konut satın almak isteyenlerin şartlarına uygun ödeme planları yapılarak villa satın almak kolaylaştırılıyor.

2 bin 500 metrekare alan üzerinde İzmir’in Urla ilçesinde Efser yapı tarafından sektöre kazandırılan lüks projede toplam 9 adet villa seçeneği yer alıyor. Butik konseptte tasarlanan projede yer alan vilların tamamının büyüklüğü brüt 293 metrekare ve net 245 metrekare olarak tasarlanıyor.

Proje dahilindeki tüm villa seçeneklerinde 200 metrekare büyüklüğünde bahçe alanı ve 3 tane de 60 metrekare büyüklüğünde teras alanı bulunuyor. 5 tane banyoya yer verilen villa seçeneklerinde klima, merkezi ısıtma ve alarm sistemi standart özellik olarak tüketicinin kullanımına sunuluyor.

Eylül 2018 tarihinde teslim edilmesi beklenen konut projesinde akıllı ev sistemleri, ankastre ürünler, beyaz eşyalar, her konuta özel bir adet otopark alanı yer alıyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan konut projesinde daire fiyatları ise 1 milyon 650 bin TL’den start veriyor.
Lüks özellikleri ile dikkat çeken River Exclusive projesi otobana 5 dakika, Çeşme’ye 20 dakika, şehir merkezine 20 dakika, havaalanına ise 25 dakika uzaklıktaki konumu ile de beğeni topluyor.

SOSYAL OLANAKLAR

Zengin sosyal olanakların yer aldığı River Exclusive projesinde,

• Yüzme havuzu
• Şömine
• Güneşlenme alanları
• Yeşil alan
• Spor alanları
• Yürüyüş alanları bulunuyor.