EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Resim İstanbul'dan 30 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor

Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe'de inşa edilen Resim İstanbul projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 523 bin 395 TL'den başlangıç gösteriyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıran Resim İstanbul'da hemen teslim satışlar devam ediyor. Yaşamın bir süre önce başladığı projede; alanları 66 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 1.310 daire yer alıyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde geliştiriliyor.

Daire fiyatlarının 523 bin 395 TL'den başladığı Resim İstanbul projesinin ödeme planına göre; projeden 30 bin TL peşinat ödenerek konut sahibi olunabiliyor. Kişiye özel ödeme koşullarının da sunulduğu Resim İstanbul'da dileyenler; evlerini şimdi teslim alıyor, ödemeye ise Ocak 2019'da başlayabiliyor.

Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul, aynı zamanda metro ile Üsküdar’a 24, Yenikapı’ya 34 ve Taksim’e de 44 dakikalık mesafede yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları bulunuyor.