EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Resim İstanbul'da yüzde 10 indirim fırsatı başladı

Ortadoğu Grup'un Sancaktepe'de geliştirilen Resim İstanbul projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında yatırımcılara yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.

İstanbul'un en hızlı değer kazanan ilçelerinden Sancaktepe'de 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde kurulan Resim İstanbul projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor. Yaşamın bir süre önce başladığı projede; alanları 66 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 1.310 daireye yer veriliyor.

Resim İstanbul'da kısa süre için geçerli olacak kampanya kapsamında; projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 523 bin 395 TL'den başladığı Resim İstanbul projesinin ödeme planına göre; yüzde 10 peşinatı ödedikten bir yıl sonra yüzde 10'luk bir ara ödeme daha yapılıyor. Kalan bedel ise banka kredisi ya da şirket bünyesinde vade fırsatından yararlanarak taksitlendirilebiliyor.

Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan projede; kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul, aynı zamanda metro ile Üsküdar’a 24, Yenikapı’ya 34 ve Taksim’e de 44 dakikalık mesafede yer alıyor.