EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Resim İstanbul'da avantajlı satın alma imkanları devam ediyor

Ortadoğu Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı Sancaktepe'de inşa edilen Resim İstanbul'da avantajlı satın alma imkanları devam ediyor.

İstanbul Anadolu Yakasının hızla yükselen ve gelişen ilçelerinden Sancaktepe'de Ortadoğu Grup imzasıyla hayata kazandırılan Resim İstanbul'da avantajlı imkanlarla konut satın alma fırsatı sunuluyor.

Sancaktepe'de yükselen konut projesinde toplam bin 310 adet konuta yer veriliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında tasarlanan daire seçeneklerine yer veriliyor. Resim İstanbul konut projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 66 metrekareden başlangıç gösterip 230 metrekareye kadar yükseliyor.

81 bin 433 metrekare alan üzerinde inşa edilen Resim İstanbul konut projesinde yer alan dairelerin teslimleri ise hemen gerçekleştirilebiliyor. 1+1'den 4+1'e kadar her türlü zevke ve her türlü ihtiyaca uygun konut tiplerine yer ayrılan Resim İstanbul projesi Anadolu Yakasının en hızlı geri dönüş sağlanan ilçelerinden Sancaktepe'de prestijli bir konumda yükseliyor.

Kısa süre önce devlet ve özel sektör eliyle hayata kazandırılan konut teşviklerine dahil olan Resim İstanbul projesinde fırsatlar devam ediyor. Çok özel fırsatlarla konut satın alma imkanı sunulan Resim İstanbul projesinde yer alan hemen teslim avantajlı dairelerden birine sahip olmak acele edin!

Ortadoğu Grup imzalı Resim İstanbul projesinde yer alan konutlardan birine sahip olmak isteyenlere 120 ay vade imkanı ve yüzde 0,98 faiz oranına ek olarak net yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor. Ortadoğu Grup Resim İstanbul projesinden yüzde 1 peşinat ödemesi gerçekleştirilerek konut sahibi olunabiliyor.

Resim İstanbul konut projesinde daire fiyatları ise 531 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Web: http://www.resimistanbul.com/ sitesine giriş yaparak proje detaylarını inceleyebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de yaşama kazandırılan Ortadoğu Grup imzalı konut projesi Resim İstanbul ile ilgili tüm güncel bilgileri ve kampanyaları Konut Haberi sitemizden takip edebiirsiniz.