EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Residence Inn Deluxia’da lansman öncesi satışlar başladı

İstanbul Bahçeşehir’de hayata geçirilen Residence Inn Deluxia’da satışlar başladı. Fiyatların 340 bin TL’den başladığı projede kolay ödeme seçenekleri sunuluyor.

Residence Inn Deluxia projesi, Teknik Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de yaşama kazandırılıyor. Residence Inn Deluxia’da lansman öncesi avantajlı satış fırsatı başladı. Kolay ödeme koşullarının sunulduğu Residence Inn Deluxia’da fiyatlar 340 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

178 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Residence Inn Deluxia; stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 178 adet konuttan meydana geliyor. Residence Inn Deluxia’daki konutlar 35 metrekare ile 171 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

RESİDENCE INN DELUXIA FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

1+0 daireler 340 bin TL’den,

1+1 daireler 354 bin TL’den,

2+1 daireler 591 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

RESİDENCE INN DELUXIA ÖDEME SEÇENEKLERİ (EKİM 2018)

Yüzde 10 indirimin uygulandığı Residence Inn Deluxia’da indirimli fiyat üzerinden hesaplanan yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedelden yüzde 10 olmak üzere iki ara ödeme talep ediliyor. Konut bedelinin kalan yüzde 55’i için ise Teknik Yapı bünyesinde sunulan 60 ay 0.98 vade farklı taksit imkanı ile ödenebiliyor. Residence Inn Deluxia’da peşin alımlarda ise yüzde 20 indirim yapılıyor.

Residence Inn Deluxia’da yer alan konutların Nisan 2020’de yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

BAHÇEŞEHİR GÖLETİ MANZARASI SUNUYOR

Residence Inn Deluxia projesi, otel konseptli mimarisi ile dikkat çekiyor. Projede yer alacak olan konut sakinlerine Bahçeşehir Göleti manzarası sunuluyor. Residence Inn Deluxia’da kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark ve birçok sosyal aktivite alanı yer alacak.

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE YAKINLIĞIYLA ÖNE ÇIKIYOR

Residence Inn Deluxia, alışveriş merkezlerine yakınlığıyla öne çıkıyor. Residence Inn Deluxia’dan Akbatı AVM'ye ise 10 dakika, Mall of İstanbul'a 15 dakika, Aqua Florya'ya 25 dakika, İstanbul yeni havalimanına ise 30 dakikada varılabiliyor.