EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Relax Yaşamkent’te konut fiyatları 259 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Ankara Yaşamkent’te yükselen Relax Yaşamkent’te fiyatlar 259 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Nisan 2020’de yapılması planlanıyor.

Relax Yaşamkent projesi, Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaat tarafından Ankara Yaşamkent’te hayata geçiriliyor. Fiyatların 259 bin TL’den başladığı Relax Yaşamkent’te teslimlerin Nisan 2020’de yapılması planlanıyor.

423 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

14 bin 922 metrekare üzerinde yükselen Relax Yaşamkent; tüm seçeneklerin 2+1 olarak tasarlandığı toplam 423 adet konuttan meydana geliyor. Relax Yaşamkent’te yer alan konutların büyüklükleri 77 metrekare ile 78 metrekare arasında değişiyor.

RELAX YAŞAMKENT FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Relax Yaşamkent’te yer alan konutların fiyatları 259 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliğine göre 498 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Relax Yaşamkent’te firma bünyesinde 12 aya kadar sıfır faiz imkanı sunuluyor. Bunun dışında Halkbank’ta anlaşmalı faiz oranlarından kredi kullanılabiliyor.

Relax Yaşamkent’te yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Nisan 2020 olarak planlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Relax Yaşamkent projesi, 3 bloktan meydana geliyor. Konutların 3 blokta toplandığı Relax Yaşamkent’te bir blok ticari ünitelere ayrıldı. Bu blokta 4 adet asma katlı dükkan ve bir adet ofis bulunuyor.

Yükseldiği konumu ile dikkatleri üzerine çeken Relax Yaşamkent; üniversiteler ve alışveriş merkezlerine yakın konumu, ulaşım kolaylığı ve yaşam modeli ile öne çıkıyor.