EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Reform Life’ta yüzde 30 peşinata 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı

İstanbul Avrupa yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Avcılar’da inşa edilen Reform Life yüzde 30 peşinata 30 ay vade farksız taksit kolaylığı sağlanıyor.

İstanbul’un hızlı gelişen ve sürekli yenilenen lokasyonlarından Avcılar inşaat firmalarının da gözdesi haline geldi. İstanbul Avrupa yakasında Delta Arazi Geliştirme İnşaat imzasıyla konumlandırılan projede lansmandan önce kampanya başlatıldı.

Delta Arazi Geliştirme İnşaat, Reform Life projesinde kefilsiz ve banka kredisiz ev sahibi olmak isteyen konut alıcılarına yönelik kampanya başlattı.

Reform Life konut projesinde 1+1 daireler 350 bin TL’den başlarken, firma yüzde 30 peşinatla şirket bünyesinde 30 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuyor.

124 konut 15 ticari üniteden oluşuyor

Aile öncelikli yaşam için her detayın özenle geliştirildiği proje; zengin peyzajı ve sosyal donatılarıyla konforlu ve modern bir yaşam vadediyor. Özellikli detaylara sahip lüks daireleri ve mimari özellikleriyle dikkat çeken Reform Life’de 124 konut ve 1’i süpermarket olmak üzere 15 ticari ünite yer alıyor.

Her yaştan insana hitap edebilen geniş bir peyzaja sahip Reform Life’de kapalı yüzme havuzu spor salonu, sauna, buhar odası ve Türk hamamı bulunuyor.

7.800 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olarak geliştirilen 3+2, 4+2 konut tipleri yer alıyor.

Reform Life projesi, sosyal donatılara ek olarak sakinlerine, dördüncü kat ve üstündeki dairelerinde geçerli olmak üzere göl manzarası ayrıcalığı da sunuyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje

Reform Life, İstanbul’un eğitim, sağlık ve iş hayatı bakımından en dinamik ilçelerinden Avcılar’da konumlanıyor. Üniversite mahallesinin merkezinde inşa edilen Reform Life, 1+1 ve 2+1 daireleriyle üniversite öğrencilerine konforlu yaşam imkânı sunarken, yatırım açısından da önemli bir fırsatın kapılarını açıyor.

Teslimler Haziran 2019’da
Avcılar’ın Firüzköy semtinde, E5 otoyoluna 2 dakika mesafede yükselen Reform Life, Metrobüse ve yakın zamanda yapımı planlanan (Sefaköy- Beylikdüzü Metrosu) Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na yürüme mesafesinde bulunuyor.

Toplu ulaşım araçlarına, Avcılar Deniz Otobüsleri İskelesi’ne ve bağlantı yoluyla TEM otoyoluna yakın bir mesafede konumlanan Reform Life’de teslimler Haziran 2019’da yapılacak.