EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Referans Kartal Panorada Eylül’de satışa sunulacak

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul’un Kartal lokasyonunda inşa edilen Referans Kartal Panorada projesi Eylül’de satışa sunulacak.

50 bin 89 metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Referans Kartal Panorada projesi, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Kartal’da konumlanıyor.

Kartal'ın Yukarı Mahallesi'nde hayata geçirilecek Referans Kartal Panorada projesinin inşaatı da Eylül ayında başlayacak. Projede 206 adet daire ile 18 ticari birim yer alacak.

Kiler GYO'nun Kartal'da inşa edeceği Referans Kartal Panorada projesinin ilk etabında 4 blok üzerinde bulunan 224 adet bağımsız birimin ruhsatı 12 Mayıs tarihinde alındı. Proje kapsamındaki bloklar 4, 5, 25 ve tek katlı olarak dizayn edildi.

Eylül 2018’de teslim edilecek

Referans Kartal Panorada projesinde fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

2018 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Referans Kartal Panorada projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.