Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Referans Kartal Panorada Eylül’de satışa sunulacak

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul’un Kartal lokasyonunda inşa edilen Referans Kartal Panorada projesi Eylül’de satışa sunulacak.

50 bin 89 metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen Referans Kartal Panorada projesi, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Kartal’da konumlanıyor.

Kartal'ın Yukarı Mahallesi'nde hayata geçirilecek Referans Kartal Panorada projesinin inşaatı da Eylül ayında başlayacak. Projede 206 adet daire ile 18 ticari birim yer alacak.

Kiler GYO'nun Kartal'da inşa edeceği Referans Kartal Panorada projesinin ilk etabında 4 blok üzerinde bulunan 224 adet bağımsız birimin ruhsatı 12 Mayıs tarihinde alındı. Proje kapsamındaki bloklar 4, 5, 25 ve tek katlı olarak dizayn edildi.

Eylül 2018’de teslim edilecek

Referans Kartal Panorada projesinde fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

2018 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Referans Kartal Panorada projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.