EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Referans Kartal Kordonboyu yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor

Kiler GYO imzasıyla Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal'da hayata geçirilen Referans Kartal Kordonboyu'nda yüzde 15 indirim fırsatından yararlanılabiliyor.

Referans markasıyla konut projeleri geliştiren Kiler GYO'nun Anadolu yakasında hayata geçirdiği son projesi Referans Kartal Kordonboyu'nda daire satışlarına geçtiğimiz ay başlandı. İnşaat çalışmalarının sürdüğü proje 3 bin 300 metrekarelik arazi üzerinde İstanbul'un en değerli bölgelerinden Kartal'da yükseliyor.

Yüksek prim getirisiyle yatırımcının ilgisini çeken Referans Kartal Kordonboyu projesi 17 katlı tek blokta 94 daire ve 11 dükkandan oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 63 metrekare ile 235 metrekare arasında değiştiği projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Yüzde 15 indirim fırsatı

Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen projede daire fiyatları 412 bin TL ile 1 milyon 835 bin TL arasında değişiyor. Yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği projede peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 15 indirim avantajı uygulanıyor. Projeden vadeyle daire sahibi olmak isteyenler ise yüzde 25 peşinat ödeyerek 36, yüzde 50 peşinat ödeyerek 48 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanabiliyor. Projenin bir diğer ödeme planına göre yüzde 30 peşinat ödeyenler 1 yıl sonra yüzde 35, 2 yıl sonra ise yüzde 35 ara ödeme yapıyor. Kalan yüzde 10'luk kısım ise şirket bünyesinde vade farksız taksitlendiriliyor.