EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Referans Kartal Kordonboyu konut yatırımcılarının gözdesi olacak

Yüksek kira getirisi avantajıyla yatırımcının ilgisini çeken Referans Kartal Kordonboyu'nda 1+1 dairelerin bin 500 ila 2 bin TL arasında kiraya verilebileceği öngörülüyor

Kiler GYO'nun en son projesi Referans Kartal Kordonboyu'nun satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. 3 bin 300 metrekarelik arazi üzerinde, Anadolu yakasının en çok prim yapan bölgesi Kartal'da yükselen Referans Kartal Kordonboyu projesi 17 katlı tek blokta 94 adet daire ve 11 adet dükkandan meydana geliyor. Daire büyüklüklerinin 63 metrekare ile 235 metrekare arasında değiştiği projede daire tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 15 indirim

Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen projede daire fiyatları 412 bin TL ile 1 milyon 835 bin TL arasında değişiyor. Yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği projede peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 15 indirim avantajı uygulanıyor. Projeden vadeyle daire sahibi olmak isteyenler ise yüzde 25 peşinat ödeyerek 36, yüzde 50 peşinat ödeyerek 48 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanabiliyor. Projenin bir diğer ödeme planına göre yüzde 30 peşinat ödeyenler 1 yıl sonra yüzde 35, 2 yıl sonra ise yüzde 35 ara ödeme yapıyor. Kalan yüzde 10'luk kısım ise şirket bünyesinde vade farksız taksitlendiriliyor.