EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Referans Güneşli’de vade farksız 84 ay ya da 120 ay taksit imkanı

Kiler GYO tarafından Güneşli’de hayata geçirilen Referans Güneşli projesinden konut sahibi olmak isteyenlere çok özel avantajlar sunuluyor.

Emlak sektörünün önemli isimlerinden Kiler GYO tarafından sektöre kazandırılan Referans Güneşli’de ister peşin alımlarda yüzde 20 indirim ister yüzde 5 peşinle 84 ay ya da 120 ay vade farksız taksitle konut sahibi olun!

Kiler GYO tarafından geliştirilen kampanya sektörde büyük yankı uyandırdı. Konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ödeyen herkes 84 ay ya da 120 ay vade farksız taksitlendirme imkanına sahip olabiliyor. Peşin ödemelerde ise tüketiciye yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor. Hemen teslim durumundaki konutlarda geliştirilen kampanya sayesinde ev sahibi olmayan kalmayacak.

Emlak sektöründe her zaman öncü ve kaliteli yapılarla adından sıkça söz ettiren gayrimenkul yatırım ortaklığı Kiler GYO tarafından İstanbul Avrupa Yakası Güneşli’de sektöre kazandırılan Referans Güneşli projesinde ev sahibi olmak isteyenlere özel bir kampanya sunuluyor. Kiler GYO tarafından geliştirilen ev sahibi yapan kampanya kapsamında isteyen alıcılar yüzde 5 peşinat ödeyerek 84 ay ya da 120 aya kadar varan vade farksız taksitlendirme yapabiliyor ister peşin ödeyerek konut bedeli üzerinden yüzde 20 oranında indirim hakkı kazanıyor.

Basın Ekspres Yolu ile TEM Otoyolu bağlantı noktasında kesişen kavşakta ve metro hattının hemen yanı başında konumlandırılan merkezi konumuyla dikkat çeken projedeki daireler hemen teslim durumunda. Toplam 208 konuta yer verilen Referans Güneşli’deki dairelerin metrekare büyüklükleri ise 57-196 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Projede her zevk, bütçe ve ihtiyaca hitap edebilecek nitelikte tasarlanmış 1+1’den 4,5+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor.

Referans Güneşli’de metrekare fiyatları 3 bin 900 TL’den başlıyor. Geniş bir yelpazeye hitap eden konut seçenekleriyle hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından yoğun ilgi gören projenin zengin sosyal olanakları arasında 1+1’ler hariç her daire için bir adet kapalı depo, her daireye bir adet kapalı otopark, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, fitness salonu, hobi salonu, çocuk oyun alanları, misafir süitleri, sauna ve Türk hamamı yer alıyor.