EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Referans Bahçeşehir lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla satışa çıktı

Yatırımcısına yüksek prim avantajı sunan Referans Bahçeşehir'de dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 700 TL'den başlıyor.

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul'un gelişen bölgelerinden Bahçeşehir'de inşa edilen Referans Bahçeşehir projesi bugün düzenlenen lansmanda basın mensuplarına tanıtıldı. KİPTAŞ'ın arazisi üzerinde 300 milyon TL'lik hasılat beklentisi ile yükselen Referans Bahçeşehir, yatırımcılarına yüksek prim avantajı sunuyor.

Dairelerin metrekare birim fiyatlarının 3 bin 700 TL'den başladığı projede toplamda 465 konut ve 34 ticari üniteye yer veriliyor. Projede her zevke hitap eden 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 daire tipleri bulunuyor. Teraslı ve bahçeli daire seçeneklerinin sunulduğu Referans Bahçeşehir'de daire büyüklükleri 64 metrekare ile 376 metrekare arasında değişiyor.

Eğitim kurumlarının merkezinde yer alması sebebiyle çocuklu ailelerin ilk tercihi haline gelen projenin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası, fitness alanı, Türk hamamı, sauna, çocuk kulübü, çim aktivite, açık sinema alanı, dinlenme terasları ve doğal peyzaj havuzları bulunuyor. Ulaşım arterlerin ve mega projelerin bağlantı yollarına da çok yakın bir noktada konumlandırılan projenin Aralık 2018'de sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

"Bahçeşehir gözde bir yerleşim noktası olacak"

Lansmanda bölgeyle ve projeyle ilgili bilgiler veren KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, "Bahçeşehir uzun zamandır planlı bir şekilde gelişen son derece değerli bir bölge. Bu bölgedeki tüm konut yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Referans Bahçeşehir projesi de bölgedeki planlı projelerimizin önemli bir halkası. 3. köprü, 3. çevreyolu ve havalimanı projesiyle de Bahçeşehir daha da değerlenen bir bölge haline geldi. Bu bölgedeki yatırımlarımızla da Bahçeşehir yakın dönemde son derece gözde bir yerleşim noktası olacak" dedi.

Lansman fiyatlarıyla satışlar kısa bir süre devam edecek

Referans markasıyla bölgenin değerinin artacağını söyleyen Kiler GYO Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler ise "Bahçeşehir'in yeni merkezi olacak bir noktada, 25 bin 920 metrekare alan üzerinde, 465 konut ve 34 cadde mağazası inşa ediyoruz. Bu bölge İstanbul'daki gelişimin yönlendiği bir aksta bulunuyor. 3. Havalimanı, 3 Çevreyolu, yeni Metro hattı ve sağlık kampüsü gibi yatırımların merkezindeki bu değerli bölgeye biz de Referans Bahçeşehir projemizle değer katacağız. Her zevke hitap edecek şekilde tasarladığımız 1+1'den, 4+1'e kadar değişen daire seçenekleriyle, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla, bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek çarşımızla Bahçeşehir'de sembol niteliğinde bir yaşam alanı sunacağız. Projemiz için şuana kadar bir tanıtım çalışması yapmamış olmamıza rağmen konut alıcılarından ciddi bir talep geldi. Aldığımız yorumlar da bizi gayet memnun etti. Bugün lansmanla birlikte satışlarımıza da başlıyoruz. Lansman dönemine özel olarak kısa bir süreliğine fiyatlarımızı bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik rakamlarda tutacağız." diye konuştu.