EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Real Yapı'dan Maslak ve Çengelköy'e 2 yeni proje

Real Konakları Yedikule projesinin tanıtan Real Yapı, İstanbul'un Sarıyer ve Üsküdar ilçelerinde iki yeni konut projesine daha imza atmayı planlıyor.

Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul sektörü temsilcilerinden Real Yapı tarafından 200 yıllık tarihi bostan geçmişi olan bölgede hayata kazandırılan real Konakları Yedikule projesinin tanıtımı bugün (25 Nisan 2018) yapıldı. Toplam 550 milyon TL yatırım değeri ile sektöre kazandırılan proje İstanbul Avrupa Yakası'nın en eski yerleşim yerlerinden Yedikule'de tarihi açıdan büyük önem arz eden bir lokaysonda yükseliyor.

Proje lansmanında önemli açıklamalarda bulunan Real Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dokumacı, istanbul'da iki yeni proje için kollarını sıvadıklarını duyurdu. Dokumacı ,Çengelköy lokasyonunda 300 milyon TL yatırım değeriyle ve Sarıyer'in Maslak semtinde yaklaşık 400 milyon TL değeri bulan yeni projelere imza atacaklarının müjdesini verdi.

Real Group tarafından hayata kazandırılan real Konakları Yedikule projesinde toplam 120 adet daire bulunuyor. Dairelerin anahtar teslimleirnin ise 18 ay içerisinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Real Konakları Yeidkule konut projesi tanıtım topalntısı proje detayları hakkında önemli bilgier paylaşan Real Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dokumacı, grup olarak son 2 yıldır üzerinde çalıştıkları Real Konaklar Yedikule Projesi için ön talepleri almaya başladıklarını ifade etti.

Dokumacı,Tarihi Yedikule bölgesinde hastanelerin, üniversitelerin ve toplu ulaşım merkezlerinin bulunduğunu hatırlatan Dokumacı, bölgenin zaman içinde daha da gelişeceğini söyledi.

Dokumacı, “Durmak yok, yola devam” prensibiyle hareket ettiklerini ifade ederek, “Projeleri asla durdurmayacağız. Bugün fırsatı gören inşaat firmaları Türkiye’nin gelecek 20 yılına damgasını vuracak. İnşaat sektöründe kriz görmüyorum. Evet Türkiye’de inşaatta finans darlığı var ama burada akıllı proje yapan firmalar ve gerçekten ciddi şekilde dizayn anlamında, kalite anlamında öne çıkan firmaların önü çok açık. Kalite odaklı olacaksınız, yaptığın iş biraz aileye yönelik olacak. Ama bu alan özel bir alan, bu alanın maliyeti yüksek. Bu kriterlere uyan firmalar ciddi şekilde yol alacak” ifadelerini kullandı.

Dokuma Çengelköy’de 300 milyon TL değerle hayata geçirecekleri yeni bir proje olduğunu ve ona da 2019 yılının ilk çeyreği içerisinde start vereceklerini söyledi. Başkan Dokumacı ayrıca yaklaşık 400 milyon TL değerinde bir projeyi de Sarıyer’in Maslak semtinde hayat kazandıracaklarının haberini verdi.