EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Real City’de 530 bin TL’den başlayan fiyatlarla yüzde 30 peşinatla konut satın alma imkanı!

Oliv Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Güngören ilçesinde yaşama kazandırılan Real City projesinde daire fiyatları 530 bin TL’den start veriyor.

İstanbul Avrupa Yakasının işlek lokasyonlarından Güngören’de Oliv Yapı kalitesiyle hayata geçirilen Real City konut projesinde toplam 196 adet daireye yer veriliyor. 2+1 ve 3+1 kat planında dizayn edilen daire seçeneklerinin mevcut olduğu Real City projesinde dairelerin büyüklükleri ise 73 metrekareden start alıp 174 metrekareye kadar yükseliyor.

Şubat 2019 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen Real City projesinde 3 blokta 196 adet daire yer alıyor. 2+1 ve 3+1 kat planında dairelerden meydana gelen Real City Güngören konut projesinde yer alan konutların fiyatları ise 530 bin TL’den start verip 900 bin TL’ye kadar yükseliyor.
Oliv Yapı kalitesi ve güvencesiyle inşa edilen Real City projesi İstanbul Avrupa Yakası Güngören’de 4 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

REAL CİTY GÜNGÖREN GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Real City fiyat Güngören projesinde yer alan dairelerin planları ve güncel fiyat listesi ise şu şekilde:

  • 2+1 daireler 530.000 TL ile 670.000 TL arasında değişen fiyatlarla,

  • 3+1 daireler ise 850.000 TL ile 900.000 TL arasında değişen fiyatlarla tüketicinin karşısına çıkıyor.

ÖDEME PLANLARI

Projeden yüzde 30 peşinat ödenerek konut satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise firma bünyesinden sağlanan finansman ile 24 aya kadar vade farksız taksitle tahsil edilebiliyor.

REAL CİTY GÜNGÖREN SOSYAL OLANAKLARI

Şubat 2019 tarihinde anahtar teslimlerinin yapılması hedeflenen Real City Güngören konut projesinin sosyal olanakları arasında ise; sosyal tesis, güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, peyzaj alanları, rekreasyon alanları, yer alıyor. Real City Güngören deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak yaşama kazandırılıyor.