EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Radius Residence'ta satışlar başlıyor

Mutlu İnşaat'ın Esenyurt'ta konumlandırdığı yeni projesi Radius Residence için metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 300 TL arasında değişiyor.

Konut yatırımcısının vazgeçemediği bölgelerin başında gelen Esenyurt'ta inşa edilecek olan Radius Residence projesinin satışlarına 21 Ocak'ta başlanıyor. Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 31 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutlar yer alıyor.

Ön talep toplama dönemi bir süredir devam eden projede konutların metrekare birim fiyatları 4 bin TL ile 4 bin 300 TL arasında değişiklik gösteriyor. 9 blokta toplam 376 daire ve 33 adet ticari birimden meydana gelen Radius Residence projesi Esenyurt Üniversitesi'ne sadece 100 metre mesafede inşa ediliyor.

Konforlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırımın da kapılarını aralayan Radius Residence projesiyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.buradayasamakisterim.com adresinden ulaşılabiliyor. Projeye ait ödeme planının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.