EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Queen Central Park'ta 1080 farklı modül sunuluyor

Sinpaş tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bomonti’de hayata geçirilen Queen Central Park projesi resmen satışa çıktı. Projede yaşam seçenekleri sunan 1080 modül mevcut.

Uzun süredir tanıtımları dönen Sinpaş’ın Bomonti projesi Queen Central Park ismiyle satışa sunuldu. Projede modüler sistemin uygulanabileceği 1080 farklı modül ile yaşam alanı seçenekleri sunuluyor.

Alıcılar derinliği 9 metreye kadar ulaşan ister tek ünite ister 4 ünitenin bir araya getirilebileceği farklı metrekarelerde yaşam alanları oluşturabilme imkanına sahip olacaklar. Alıcının isteğine göre yaşam alanları büyütülüp küçültülebilecek. Modüllerin büyüklüğü ise 50 metrekare, 80 metrekare ve 100 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Resmen satışa sunulan Queen Central Park’ta 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 tipinde daireler bulunuyor. Ödeme planları ve fiyatların da açıklandığı projede ev sahibi olmayı kolaylaştıran avantajlar sunuluyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşinat ödeyerek bir yıl sonra yüzde 20 ara ödeme gerçekleştirebiliyor. Kalan konut bedeli ise taksitlendirme ve kredi kullanma gibi imkanlarla parçalar halinde ödenebiliyor.

Projede daire fiyatları ise 587 bin TL’den başlayıp 2 milyon 928 bin TL’ye kadar yükseliyor. Queen Central Park’ta 1+0 daireler 587 bin TL’den, 1+1 daireler 964 bin TL’den, 2+1 daireler 1 milyon 805 bin TL’den, 3,5+1 daireler 2 milyon 928 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Türkiye’nin ilk ‘Higlife’ temalı evlerini sunan projenin ilk lansmanı Cityscape Gayrimenkul Fuarı’nda gerçekleştirildi. Proje ilk olarak Körfez yatırımcısının beğenisine sunulmuştu.

Taksim, Nişantaşı gibi merkezi noktalara kolay ulaşılabilen projede ayrıca Atatürk Havalimanı’na 20 dakika ve Levent’e 7 dakikada ulaşılabiliyor. Ana ulaşım arterlerinin yakınında konumlanan proje TEM ve E5 Karayolu’na 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Projenin sosyal olanakları arasında, açık yüzme havuzu, 10 bin metrekarelik ‘Şehir Parkı’, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet mekanları, yürüyüş parkurları, güneşlenme terasları, lounge alanı, panaromik İstanbul manzarası, tamamı geniş balkonlar bulunuyor.

Sinpaş Bomonti projesi Queen Central park projesinde teslimler ise Mart 2019’da gerçekleştirilecek.