EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Queen Central Park Bomonti, Körfez yatırımcısına tanıtılacak

Sinpaş GYO'nun son projesi Queen Central Park Bomonti, 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi'nde yatırımcılara tanıtılacak.

Gayrimenkul sektörünün temsilcileri ile yatırımcıları aynı çatı altında buluşturacak olan 10. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi, 23-24 Nisan 2016 tarihlerinde Hilton Bosphorus Convention Center’da düzenlenecek. Körfez ülkelerinden Abu Dabi, Kuveyt ve Katar başta olmak üzere Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan ve Dubai gibi ülkelerden gelecek seçkin yatırımcı ve acentaların ziyaret edeceği fuarda Sinpaş GYO'nun simge projesi Queen Central Park Bomonti de yatırımcılara tanıtılacak.

İstanbul'u taçlandıran proje: Queen Central Park Bomonti

Sinpaş'ın Bomonti'de hayata geçirdiği en yeni projesi Queen Central Park; eğitim kurumlarına, sağlık kuruluşlarına, ticaret ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla yatırımcının ilgisini çekiyor. Kültür ve sanat merkezleri ile Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton’a yürüme mesafesinde yer alan projede 10 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor. Sakinlerine, şehrin tam kalbinde yeşillikler içerisinde yaşama imkanı sağlayan Queen Central Park Bomonti, taçlı mimarisi, tamamı geniş balkonlu konutları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı ve “HIGHLIFE” temalı evleri sayesinde avantajlı yatırım fırsatı da sağlayacak.