EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Quattordici'de fiyatlar 1 milyon dolardan başlıyor

Veryeriler İnşaat tarafından Çeşme'de inşa edilen Quattordici projesinde fiyatlar 1 milyon dolar ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor.

Ege'nin incisi Çeşme'nin en değerli koylarından Ayasaranda Koyu’nda 3 bin 800 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Quattordici projesinde sınırlı sayıda konut sahiplerini bekliyor. Toplam 8 dubleks villa ve 6 suit odadan meydana gelen projede; 1+1 tipinde tasarlanan suit odaların büyüklükleri 55 metrekare ile 600 metrekare arasında, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanan villaların büyüklükleri ie 171 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor.

Çeşme merkeze 1,5 kilometre, marinaya 2 kilometre mesafede bulunan Quattordici projesinde fiyatlar 1 milyon dolar ile 1 milyon 500 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Her villanın kendine ait müstakil bahçesinin ve havuzunun bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve peyzaj alanları bulunuyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.quattordici.com.tr adresinden ya da 0232 716 91 96 numaralı telefondan erişilebiliyor.