EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Quadrom Palas'ta satışlar başladı

İstanbul'un merkezi noktalarından Bahçelievler'de konumlandırılan Quadrom Palas projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 750 TL'den başlıyor.

Ado Yapı imzasıyla Bahçelievler Soğanlı Mahallesi'nde yükselen Quadrom Palas projesi 3 bin 500 metrekarelik alan üzerinde hayata geçiriliyor. 4 blokta toplam 117 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Büyüklükleri 66 metrekare ile 275 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları ise 3 bin 750 TL ile 4 bin 200 TL arasında değişiyor.

Banka kredisiyle daire satın alınabilen proje hem yatırım hem de oturum amaçlı alıcılardan büyük ilgi görüyor. Bahçelievler Devlet Hastanesi'ne yürüme mesafesinde yükselen Quadrom Palas projesinin Aralık 2017'de tamamlanarak saahiplerine teslim edileceği öngörülüyor. Proje tamamlandığında en düşük kira ücretinin bin TL ile bin 200 TL arasında olması bekleniyor.

Bin 500 metrekarelik alanı peyzaj alanlarına ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor.