EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Quadrom Palas'ta fiyatlar belli oldu

Ado Yapı'nın Bahçelievler'de hayata geçirdiği Quadrom Palas projesinde metrekare birim fiyatları 3 bin 750 TL ile 4 bin 200 TL arasında değişiklik gösteriyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Bahçelievler'de 3 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Quadrom Palas'ta satışlar başladı. 4 blokta 117 daireden meydana gelen Quadrom Palas projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 750 TL ile 4 bin 200 TL arasında değişiklik gösteriyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede alanları 66 metrekare ile 275 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

Teslimlerine Aralık 2017'de başlanması beklenen proje özellikle sağlık sektörü çalışanlarından büyük ilgi görüyor. Bahçelievler Devlet Hastanesi'ne yakın bir noktada yükselen proje tamamlandığında dairelerin minimum bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Metro ve metrobüs hattına yakınlığıyla dikkat çeken proje hem yatırım hem de oturum amacıyla tercih ediliyor. Bin 500 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılan Quadrom Palas projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru mevcut. Quadrom Palas, metrobüse 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 10 dakika mesafede yer alıyor.