EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

QNB Finansbank’tan KOBİ’lere büyük destek: İki bayram arası kredi ödetmeyen kampanya!

QNB Finansbank nakit paraya ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ’lere Ramazan Bayramı’na özel şartlarda kredi imkânı sunuyor.

QNB Finansbank nakit paraya ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ’lere Ramazan Bayramı’na özel şartlarda kredi imkânı sunuyor. Nakit paraya sıkışan KOBİ ve esnaflara Ramazan Bayramı’na özel avantajlarla kredi veren QNB Finansbank bayram kredilerinin ödemeleri iki bayram arasında olmasın diye 3 ay ertelemeli olarak tahsil etmeye başlıyor.

Esnaf Ve KOBİ’lere bayram öncesinde 75 bin TL’ye kadar kredi desteği sunan QNB Finansbank, esnaf ve KOBİ’ler kredilerini şimdi temin ediyor ilk taksitlerini ise 3 ay sonra ödemeye başlıyor.

İki bayram arası kredi ödetmeyen kampanyadan 75 bin TL’ye kadar 48 aya varan vade avantajlı düşük faiz oranlarıyla bayram kredisi desteği Türkiye’nin KOBİ ve esnaflarının hizmetine sunuluyor. Kredisini şimdi alan esnaf ve KOBİ’ler 3 ay ertelemeli ödemeye başlıyor.

QNB Finansbank’ın desteği ile kredi kullanan KOBİ ve esnaflar üç ay erteleme seçeneği ile ödemelerine eylül ayında başlayabilecekler.
3 ay ertelemeli Ramazan Bayramı’na özel KOBİ ve esnaflara yönelik geliştirilen QNB Finansbank kampanyasından yararlanmak isteyenler QNB Finansbank şubelerine başvurabilir ya da 0850 222 1 900 Kobi Rahat hattını arayarak başvuru işlemleri için gerekli işlemleri başlatabilir!

QNB Finansbank kampanyası sayesinde bayram öncesindeki tüm ihtiyaçlarınız için hemen ödeme derdi olmadan kredi kullanabilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Güncel kampanyadan yararlanmak için acele edin!