Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

QNB Finansbank’tan KOBİ’lere büyük destek: İki bayram arası kredi ödetmeyen kampanya!

QNB Finansbank nakit paraya ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ’lere Ramazan Bayramı’na özel şartlarda kredi imkânı sunuyor.

QNB Finansbank nakit paraya ihtiyaç duyan esnaf ve KOBİ’lere Ramazan Bayramı’na özel şartlarda kredi imkânı sunuyor. Nakit paraya sıkışan KOBİ ve esnaflara Ramazan Bayramı’na özel avantajlarla kredi veren QNB Finansbank bayram kredilerinin ödemeleri iki bayram arasında olmasın diye 3 ay ertelemeli olarak tahsil etmeye başlıyor.

Esnaf Ve KOBİ’lere bayram öncesinde 75 bin TL’ye kadar kredi desteği sunan QNB Finansbank, esnaf ve KOBİ’ler kredilerini şimdi temin ediyor ilk taksitlerini ise 3 ay sonra ödemeye başlıyor.

İki bayram arası kredi ödetmeyen kampanyadan 75 bin TL’ye kadar 48 aya varan vade avantajlı düşük faiz oranlarıyla bayram kredisi desteği Türkiye’nin KOBİ ve esnaflarının hizmetine sunuluyor. Kredisini şimdi alan esnaf ve KOBİ’ler 3 ay ertelemeli ödemeye başlıyor.

QNB Finansbank’ın desteği ile kredi kullanan KOBİ ve esnaflar üç ay erteleme seçeneği ile ödemelerine eylül ayında başlayabilecekler.
3 ay ertelemeli Ramazan Bayramı’na özel KOBİ ve esnaflara yönelik geliştirilen QNB Finansbank kampanyasından yararlanmak isteyenler QNB Finansbank şubelerine başvurabilir ya da 0850 222 1 900 Kobi Rahat hattını arayarak başvuru işlemleri için gerekli işlemleri başlatabilir!

QNB Finansbank kampanyası sayesinde bayram öncesindeki tüm ihtiyaçlarınız için hemen ödeme derdi olmadan kredi kullanabilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Güncel kampanyadan yararlanmak için acele edin!