EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

QNB Finansbank’ta günde 15 TL’ye 48 vadeyle 15 bin TL kredi imkânı

Bankacılık sektörünün en güvenilir isimlerinden QNB Finansbank tarafından geliştirilen ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüketici derin bir nefes alacak.

Türkiye’nin en güvenilir ve sektörde isim yapmış bankalarından biri olan QNB Finansbank tarafından geliştirilen kampanya kapsamında günde sadece 15 TL ödeyerek 48 ay vade imkanıyla 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanılabilecek.

Eğitimden sağlığa; düğün masraflarından seyahat harcamalarına kadar her türlü oluşabilecek ihtiyaç için ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz kampanya kapsamında artık hayallerinizi ertelemenize gerek kalmayacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler banka şubesine gitmeye gerek duymadan cep bankacılığı ya da QNB Finansbank’ın cep şube hizmetinden yararlanarak ihtiyaç kredisi başvurularına gerçekleştirebilecek.

Özellikle nakit desteği sağlamak konusunda müşterisine en cömert davranan ve en düşük faiz oranlarını tüketiciye sunma konusunda güven vaat eden QNB Finansbank ile artık ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmıyor. Bankadan ihtiyaç kredisine başvuranlara günde sadece 15 TL’den başlayan bir ödemeyle 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanması sağlanabiliyor. Ek olarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanlara tüm bu cazip koşulların yanında 48 aya kadar vade seçeneği imkânı da tanınıyor. Düşük faiz oranlı ihtiyaç kredileri düşük ödemelerle tüketiciyi dar boğaz etmeden uzun vadede tahsil edilebiliyor.

QNB Finansbank tarafından ‘Finansçı tüm gücüyle yanınızda!’ sloganıyla tanıtılan ve reklam filmi ile desteklenen ihtiyaç kredisindeki avantajlı kampanya 14 Mart 2018 tarihine kadar sürecek. İki hafta süresi bulunan kampanyadan yararlanmak isteyenler QNB Finansbank’ın cep şubesi hizmetinden faydalanarak ya da QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi www.qnbfinansbank.com adresinden internet bankacılığına erişim sağlayarak kredi başvurularını kolaylıkla hayata geçirebiliyor.

QNB Finansbank’ın günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 48 ay vadeli 15 bin TL ihtiyaç kredisi veren avantajlı kredi kampanyasının 14 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak.