EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Qarma Gümüşlük’te kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor

Muğla Bodrum Gümüşlük’te yükselen Qarma Gümüşlük’te fiyatlar 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor. Ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Qarma Gümüşlük projesi, aPad Estates tarafından Muğla Bodrum Gümüşlük’te hayata geçiriliyor. Fiyatların 1 milyon 400 bin TL’den başladığı Qarma Gümüşlük’te teslimlerin Ağustos 2019’da yapılması planlanıyor.

8 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

11 bin 500 metrekare üzerinde yükselen Qarma Gümüşlük; 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 8 adet villadan meydana geliyor. Qarma Gümüşlük’te yer alan villaların büyüklükleri 86 metrekare ile 189 metrekare arasında değişiyor.

QARMA GÜMÜŞLÜK FİYAT LİSTESİ (MART 2019)

2+1 konutlar 1 milyon 400 bin TL’den,

3+1 konutlar 1 milyon 925 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Qarma Gümüşlük’te yer alan villaların yeni sahiplerine teslim tarihi Ağustos 2019 olarak planlandı.

ÖZELLİKLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Qarma Gümüşlük projesi, 8 adet tek katlı villalardan meydana geliyor. Karakaya Köyü sınırları içerisinde yer alan Qarma Gümüşlük’te Türkiye’nin en güzel gün batımı manzaralarından biri sunuluyor. Projede yer alacak olan villa sakinlerine geniş bahçe ile teraslar, meyve bahçeleri ve açık yüzme havuzu sunuluyor.