EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Pruva Mudanya'da fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor

Altıniş İnşaat tarafından Bursa'nın Mudanya ilçesinde hayata geçirilen Pruva Mudanya projesinde daire fiyatları 400 bin TL ile 515 bin TL arasında değişiyor.

Bursa'nın en değerli yaşam alanlarından Mudanya'da yükselen Pruva Mudanya projesinde toplam 35 daireye yer veriliyor. Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu projede alanları 150 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede daire fiyatları 400 bin TL ile 515 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yatıırmcılara yüzde 50 peşinat, kalanı teslimde ödeme fırsatı sunulan Pruva Mudanya projesi limana ve sahile 850 metre, Yıldıztepe'ye 1 kilometre, BUDO Deniz Otobüsü'ne ve merkeze 2,5 kilometre, İDO Deniz Otobüsü'ne 7 kilometre, Bursa Çevre Yolu'na 16 kilometre, Korupark AVM'ye 18 kilometre mesafede yükseliyor.

Sakinlerine mavi ve yeşili bir arada sunan projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, fitness merkezi ve peyzaj alanları yer alıyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.altinisinsaat.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.