EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Propa Vista mağazaları satışa çıkacak

İstanbul’un gözde ilçesi kartal’da konumlandırılan Propa Vista’da bulunan sınırlı sayıdaki mağazalar satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Kartal’da iş ve yaşamın merkezinde konumlandırılan Propa Vista’da bulunan sınırlı sayıda ticari birimler satışa çıkarılacak. Ön talep süreci ise 18 Aralık tarihinde başlıyor.

Yüzde 75’i ön lansman döneminde satıldı

E-5 karayoluna 100 metre cephesi ve Kadıköy-Tavşantepe metro hattının Yakacık çıkışına 10 adım mesafedeki konumu ile direkt ulaşım olanaklarına sahip Propa Vista mağazaları, Propa İnşaat’ın yatırımcılarına sunduğu özel ödeme planı alternatifleriyle satılacak.

Propa İnşaat’ın Kartal’da hayata geçirdiği Propa Vista’daki mevcut konutların yüzde 75’i, daha ön lansman dönemindeyken satılmıştı.

Ulaşım olanaklarının merkezinde yer alan proje

Kartal’ın “en ayrıcalıklı” ve “yeni nesil” konut projesi Propa Vista’daki yüksek ticari potansiyele sahip mağazalar, günde yaklaşık 100 bin aracın geçtiği E-5 karayolu üzerinde ve oldukça yüksek görünürlüğe sahip. Mağazaların tabela değerlerine ise daha şimdiden paha biçilemiyor. Yakacık Metro çıkışına 10 adım uzaklıkta konumlanan mağazaların araç ve yaya trafiği bakımından rakiplerini gölgede bırakacağı düşünülüyor.

Mağaza satışlarında cazip ödeme imkanları sunuluyor

Propa Vista’nın ticari değeri çok yüksek sınırlı sayıdaki mağazalarına yatırım yapmak isteyenler için çok ayrıcalıklı ödeme planları da hazırlandı. Dileyen yatırımcı Propa bünyesinde yüzde10 peşinatla 30 ay vadeli, senetli ve faizsiz ödeme planı tercih edebilecek, dileyen yatırımcı ise 120 aya kadar Finansbank Propa Vista Özel İşyeri Kredisi imkânından yararlanabilecek.