EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Propa Plus’ta yüzde 20 indirim fırsatı

Gayrimenkul sektörünün deneyimli kuruluşlarından Propa tarafından hayata geçirilen Propa Plus’ta yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor.

İstanbul Zincirlikuyu’da yükselen Propa Plus Residence’ta daire teslimleri başladı. Şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşam sunan Propa Plus Zincirlikuyu metro istasyonuna 3 dakika, Levent metro istasyonuna 10 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

Propa Plus’ta sineman odası, toplantı ve davet odası, plus lounge, spor salonu gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Propa Plus Residence’ta daireler teslim ediliyor. Anahtarlarını teslim alan Propa sakinleri, şehrin merkezinde konforlu ve sakin bir yaşama başladı.

Yalnızca 38 özel rezidanstan meydana gelen ve İstanbul'un yaşam ve yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Zincirlikuyu'nda inşası tamamlanan Propa Plus'ta daireler, hem ofis hem konut olarak kullanılabiliyor.

Gayrimenkul sektörünün deneyimli kuruluşlarından Propa tarafından hayata geçirilen Propa Plus’ta yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Projede ayrıca 60 ay sıfır faiz imkanı da uygulanıyor.

Propa Plus projesi Gayrettepe metro istasyonuna 300 metre, Şehitler Köprüsü’ne 400 metre, , Atatürk Havalimanı’na ise sadece 21 kilometre mesafede konumlanıyor.