EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Propa Plus'ta son 9 dairenin satışı sürüyor

Propa İnşaat tarafından Zincirlikuyu'da konumlandırılan Propa Plus projesinden aylık 3 bin 200 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olmak mümkün.

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Zincirlikuyu'da bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Propa Plus'ta satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 38 dairenin yer aldığı projede alanları 68 metrekare ile 156 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Teslimlerine önümüzdeki ay başlanması planlanan projede satışı devam eden son 9 daire bulunuyor.

Zincirlikuyu metro istasyonuna 3 dakika, Levent istasyonuna ise 10 dakika mesafede yer alan Propa Plus Residence, yatırımcısına trafiksiz bir yaşam fırsatı sunuyor. Yüzde 0,79 faiz avantajı ve ayda 3 bin 200 TL'den başlayan taksitler ile satışa sunulan projeye yatırım yapanlar yüzde 40 oranında kazanacağı tahmin ediliyor.

Proje hakkında bilgi veren Propa CEO'su Can Özçiçek, "İstanbul'daki yatırımlarımızda metro hattını takip ediyoruz. Ulaşım kolaylığı bizim için öncelikli kriterlerden biri. Son yıllarda İstanbul'da hayata geçirdiğimiz 9 projemizin hepsi anayollara ve metroya çok yakın konumlu. Böylelikle yatırımcılarımıza ve kullanıcılarımıza en değerli konumda ve en doğru lokasyonda yatırım imkanı sunuyoruz" dedi.