EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Propa Aura'da son daireler 410 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Propa İnşaat'ın Anadolu yakasının incisi Kartal'da hayata geçirdiği Propa Aura'da son dairelerin satışları uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla sürüyor.

Propa İnşaat'ın Kartal'da 21 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirdiği Propa Aura projesi 2 blok halinde yükseliyor. Toplamda 195 konutun yer aldığı Propa Aura'da büyüklükleri 48 metrekare ile 148 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 3. kattan itibaren bütün dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu Propa Aura'da tüm dairelerin tam kata kadar birleştirme özelliği bulunuyor.

Kartal Adliye Sarayı'na ve ulaşım arterlerine yakınlığıyla yerli ve yabancı yatırımcının büyük ilgi gösterdiği projede son 5 adet 2+1 dairenin satışları 410 bin TL'den başlayan fiyatlarla devam ediyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projeden daire satın almak isteyenler kredi masrafsız ve 0,99 faiz oranıyla 120 aya varan taksitle Propa Auralı olabiliyor.

Merkezi konumu ve E-5'e sadece 30 metre mesafede olmasıyla kolay erişim imkânı sunan Propa Aura, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika mesafede konumlanıyor.