EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Prime Suites'tan hiç peşinatsız konut sahibi olmak mümkün

Babacan Holding'in Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği Prime Suites projesinden hiç peşinatsız, aylık 1.950 TL'lik taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak nitelendirilen Basın Ekspres Yolu üzerinde Babacan Holding tarafından inşa edilen Prime Suites projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle yurtlarda kalmak istemeyen öğrenci ve ailelerinin dikkatini çeken Prime Suites hakkında bilgi veren Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, "Otel konforunda rezidans konseptine sahip Prime Suites projemizde teslimler devam ediyor. Çocukların öğrencilik süresince kendi evinde kalmasını isteyen ve geleceğe kazançlı yatırım yapmak isteyen aileler projemize yoğun ilgi gösteriyor. Bölgenin en lüks ve en prestijli projesinde ulaşılmaz algısını kırarak hem yatırım hem de oturma amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat ve 1.950 TL’den başlayan taksitlerle ödeme avantajı sunuyoruz" dedi.

Yüksek kira getirisi sunuyor

18 katlı tek blok şeklinde 4 bin 500 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Prime Suites projesinde toplam 142 konut yer alıyor. İstanbul’un ana arterlerinden TEM Otoyolu’na bağlantısı bulunan Prime Suites; Atatürk Havalimanı, metro ve metrobüse kolay ulaşım sağlayan çok değerli bir lokasyonda konumlanıyor. Sosyal donatıları arasında ise yüzme havuzu, business center, housekeeping ve rezidans hizmetlerinin yer aldığı Prime Suites projesinde, yatırımcılar dairesini otel yönetimine devrederek günlük ve aylık yüksek kira getirisi de elde edebiliyor.