EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Prestij Optimum'da fiyatlar 168 bin TL'den başlıyor

Bak Yapı tarafından Bursa Osmangazi'de yükselen Prestij Optimum'da tapu teslim daire satışları tüm hızıyla sürüyor. Projede fiyatlar 168 bin TL'den başlıyor.

İstanbul, Bursa, Çanakkale ve Sakarya gibi yatırım değeri her geçen gün yükselen illerde binlerce kişiyi ev sahibi yapan Bak Yapı'nın en yeni projelerinden Prestij Optimum, Bursa'nın Osmangazi ilçesinde yükseliyor. 8 farklı konut tipinin yer aldığı projede toplamda 990 daire yer alıyor. 40 bin 860 metrekare üzerinde konumlandırılan Prestij Optimum'da 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 120 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor.

Ekim 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Prestij Optimum projesinden konut sahibi olmak isteyenler daire bedelinin yüzde 75'ini ödeyerek konut kredisi kullanabiliyor. Projede daire fiyatları ise 168 bin TL ile 259 bin TL arasında değişiyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu ve saunanın yer aldığı projede tapular hemen teslim ediliyor. Tamamlandığında şehrin en gözde bölgelerinden biri olması beklenen Prestij Optimum projesi Sinpaş'ın Bursa Modern projesinin hemen yanında konumlandırılıyor.