EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Prestij Hayat'ın teslimlerine Nisan 2019'da başlanacak

Bak Yapı tarafından Bursa'nın Osmangazi ilçesinde inşa edilen Prestij Hayat projesinde daire fiyatları 209 bin TL ile 319 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

"Prestij" markasıyla Bursa'nın değerlenmeye devam eden lokasyonlarında konut projeleri inşa eden Bak Yapı, yeni projesi için lokasyonunu Osmangazi'ye çevirdi. Osmangazi'de 62 dönümlük arazi üzerinde konumlandırılan projeye Prestij Hayat ismi verildi. Toplam 1.516 konutun yer aldığı Prestij Hayat projesinde alanları 83 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer verildi.

Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Prestij Hayat projesinde 2+1 daireler 209 bin TL ile 289 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 239 bin TL ile 319 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede; yüzde 0,79 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanılabiliyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, mescit, futbol ve basketbol sahası, fitness merkezi ve saunanın yer aldığı projenin 48 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanlarına ayrıldı.