EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Prestij Hayat projesinde daireler 189 bin TL’den başlıyor

Bak Yapı güvencesiyle Bursa’nın Osmangazi bölgesinde hayata geçirilen Prestij Hayat projesinde daireler 189 bin TL’den başlıyor.

Bak Yapı imzasıyla Bursa Osmangazi’de 400 milyon TL’lik yatırımla konumlandırılan Prestij Hayat projesi geçtiğimiz ay satışa sunuldu. Tamamı 3+1 ve 2+1 aile tipi 2 banyolu dairelerden oluşan projenin yüzde 35’inin satışı gerçekleşti.

İlk etabı Nisan 2019’da teslim edilecek olan Prestij Hayat projesinde daire fiyatları 189 bin TL’den başlıyor. Projenin ikinci etabının ise Ekim 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

Bak Yapı tarafından Bursa’nın Osmangazi lokasyonunda inşa edilen Prestij Hayat projesinde 120 ay yüzde 0,79 faiz imkanı sunuluyor.

62 bin metrekarelik arazi üzerine inşa edilen Prestij Hayat projesi 17 blok 1517 konut ve 29 ticari alandan meydana geliyor.

Bursa’nın önemli yerleşim bölgelerinden biri olan Osmangazi Demirtaş’ta yükselen Prestij Hayat projesinde, bay/bayan yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, mini futbol ve basketbol sahası, fitness center, buhar odaları, sauna gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Prestij Hayat projesi 40 bin metrekarelik peyzaj ve bahçe alanıyla dikkat çekiyor. Projeye yürüme mesafesindeki yapımı devam eden hafif raylı sistemin ise Prestij Hayat projesine değer katması bekleniyor.